Állás Lukácsháza, Gépkezelő felvétel! Feladatok: • hibalehetőségek kiszűrése • gépi és kézi alkatrészek megmunkálása a technol

 Helyi Állás
Kezdőlap KERESÉS Hirdetés feladása ingyen Hirdetéseim Adataim

Gépkezelő felvétel!

Feladatok: • hibalehetőségek kiszűrése • gépi és kézi alkatrészek megmunkálása a technológiai utasítások alapján • automatizált gépi berendezések felügyelete, kiszolgálása és beállítása Munkarend: • 4 műszakos beosztás, 8-12 óra/nap Elvárások: • gyártó közegben szerzett tapasztalat • alapfokú iskolai végzettség • tanulékonyság, megbízhatóság és önállóság Amit kínálunk: • hosszú távú, stabil munkalehetőség • 1 évre előre meghatározott munkabeosztás • szakmai előrelépési lehetőség • versenyképes kereseti lehetőség • műszakpótlék és bónusz Munkavégzés helye: Lukácsháza Jelentkezni a fényképes önéletrajz elküldésével a csaszar.laszlo@jobandcareer.hu e-mail címen vagy telefonon 06/20-393-3446 lehet. 49765-1/2008-5100595

állást kínál

Főállás
Település: Lukácsháza
Telefon: 70/4283740
Weblap:

Minden jog fenntartva - www.HelyiApro.hu | üzemeltető